Menu Zamknij

Kim jestem?

Kilka słów o twórcy tej strony

Nazywam się Karol Walczak i posiadam 9-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego.
W ramach pracy w na stanowisku wicedyrektora w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości (największa w Europie organizacja wspierająca początkujących przedsiębiorców i startupy) przeprowadziłem ponad 600 konsultacji, ponad 80 szkoleń i wykładów (m.in. na Politechnice Warszawskiej, SGGW, SWPS oraz w Urzędzie Dzielnicy Warszawa- Ursynów.
Brałem też udział w ocenianiu biznesplanów w konkursie na dotacje z Unii Europejskiej (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 6.2.).

W chwili obecnej prowadzę także własną firmę w branży reklamowej, a więc znam temat zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Moja agencja reklamowa została dwukrotnie uhonorowana nagrodami Pulsu Biznesu (e-Gazele Biznesu)
Nie tak dawno prowadziłem też zajęcia z przedsiębiorczości dla studentów SGGW w Warszawie.

Dlaczego więc taka usługa, skoro prowadzę już firmę?

Otóż kreatywne tworzenie nazw jest najzwyczajniej w świecie moim hobby, które przychodzi mi z łatwością. Dlatego też jestem w stanie podejmować się tych zleceń i robię to z przyjemnością. Z racji ograniczonego czasu i potrzeby indywidualnego i rzetelnego podejścia do pracy nad nazwą, przyjmuję nie więcej niż 4 projekty miesięcznie.

Nad zleconymi projektami nazw pracuję osobiście.