PAKIET NAZWA STANDARD
3 PROPOZYCJE PROFESJONALNYCH NAZW
PODSTAWOWA ANALIZA NAZWY POD KĄTEM GRUPY DOCELOWEJ I MIEJSCA DZIAŁALNOŚCI FIRMY
99 PLN NETTO

PAKIET NAZWA GOLD
15 PROPOZYCJI PROFESJONALNYCH NAZW + 5 GRATIS
GENEROWANIE NAZW UWZGLĘDNIAJĄC WOLNE DOMENY
PROPOZYCJE NAZW Z OPISEM I REKOMENDACJAMI
MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA 5 DODATKOWYCH NAZW, GDYBY 15 WCZEŚNIEJSZYCH NIE WYSTARCZYŁO
ANALIZA POTENCJAŁU MARKI
ROZSZERZONA ANALIZA NAZWY POD KĄTEM GRUPY DOCELOWEJ I MIEJSCA DZIAŁALNOŚCI FIRMY ORAZ CZASU JEJ FUNKCJONOWANIA

199 PLN NETTO

CZAS REALIZACJI: DO 3 DNI ROBOCZYCH

MOŻLIWY 
PAKIET EKSPRESS - USŁUGA WYKONANA OD 3 DO MAX. 10 GODZIN DOPŁATA 100% DO CENY PAKIETU

Na wszystkie usługi wystawiamy Faktury VAT

Tworzymy nazwy dla aplikacji mobilnych dla różnych platform.
W przypadku aplikacji mobilnych kluczowe jest określenie, czy ów aplikacja ma być adresowana tylko do polskiego użytkownika, czy też ma mieć zasięg globalny.
Ważnych jest też szereg innych aspektów, które bierzemy pod uwagę przy generowaniu odpowiedniej nazwy.
Opisz nam swoją aplikację Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania ws. nazwy dla firmy? Potrzebujesz konsultacji?

Zapraszam do kontaktu.
Karol Walczak

tel. 785 805 001
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nazywam się Karol Walczak i posiadam 9-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego.
W ramach pracy w na stanowisku wicedyrektora w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości (największa w Europie organizacja wspierająca początkujących przedsiębiorców i startupy) przeprowadziłem ponad 600 konsultacji, ponad 80 szkoleń i wykładów (m.in. na Politechnice Warszawskiej, SGGW, SWPS oraz w Urzędzie Dzielnicy Warszawa- Ursynów.
Brałem też udział w ocenianiu biznesplanów w konkursie na dotacje z Unii Europejskiej (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 6.2.).


W chwili obecnej prowadzę także własną firmę w branży reklamowej, a więc znam temat zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.
Sporadycznie prowadzę też zajęcia z przedsiębiorczości dla studentów SGGW w Warszawie.http://www.goldenline.pl/karol-walczak/
https://pl.linkedin.com/in/karol-walczak-ab407114

Czasy, w których firmę można było nazwać byle jak, dawno minęły. Jeszcze 15-20 lat temu sporo przedsiębiorstw chciało mieć w nazwie "POL" lub "X" - na końcu. Często też swoje imię lub nazwisko (lub część) jako składowa marki. Kiedyś to się sprawdzało, dziś już zdecydowanie nie. Dziś liczy się każdy detal.

A nazwa firmy może mieć wpływ na kilkadziesiąt lat do przodu. Dlatego warto zacząć dobrze.

Dzisiejsze niezwykle konkurencyjne realia biznesowe wymuszają dopracowane i przemyślane nazwy dla firm, marek ,czy produktów.

Na co zwracać uwagę przy wyborze nazwy?
1. Grupa docelowa.
Inaczej nazwiemy firmę/ markę, jeśli mamy klienta biznesowego, inaczej młodzież, inaczej dorosły w wielkim mieście, inaczej w mniejszym.
2. Rynek.
W zależności czy działamy na rynku lokalnym, ogólnopolskim, czy międzynarodowym, nazwa wygląda zupełnie inaczej. - kanał dystrybucji. Inaczej nazwiemy firmę, np. sklep czy zakład, do którego przychodzą klienci "z ulicy", a inaczej w branży internetowej.
3. Internet.
Jeśli nasza działalność koncentruje się głownie na Internecie, to trzeba uwzględnić możliwość pozycjonowania danej nazwy. Czyli trzeba od razu pomyśleć o takiej nazwie, którą wyszukiwarka google będzie łatwiej pozycjonowała organicznie. A łatwiejsze pozycjonowanie, to oszczędności na płatnej reklamie.

Oprócz tego nazwa powinna spełniać kilka innych, bardzo  ważnych przesłanek.

NAJWAŻNIEJSZA KLUCZOWA ZASADA: NIE ZAPROPONUJĘ CI ŻADNEJ NAZWY, KTÓREJ SAM BYM NIE WPROWADZIŁ W SWOJEJ FIRMIE.

Zapraszam do kontaktu.